KTO SME

Sme združenie odborníkov, ktorí chcú svoje vedomosti a skúsenosti ponúknuť aj iným. Za každou oblasťou naších služieb sa skrýva minimálne jeden až niekoľko špecializovaných odborníkov. V oblasti vývoja aplikácií je to napríklad 20 členný tím programátorov, analytikov a architektov.


OSOBNÝ PRÍSTUP

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Sme pripravení počúvať vaše priania a potreby. Ponúkame Vám starostlivosť a pozornosť, ktorú je možné poskytnúť iba vďaka individuálnemu prístupu. S našimi zákazníkmi sa snažíme budovať dôverný vzťah. Sme Vám maximálne otvorení a urobíme všetko čo je v našich silách aby sme vyhoveli Vašim prianiam.


Prijateľné ceny

Cena je vždy otázkou dohody. S individuálym prístupom sa snažíme nájsť prijateľné riešenie pre obe strany s ohľadom na rozsah riešenia, termín a výslednú cenu. Takto sa dokážete rozhodnúť a vybrať si riešenie ktoré vyhovuje nielen vaším potrebám aj výške vašej predpokladanej investície


Vysoká kvalita

Každý z nás sa špecializuje len na vybrané oblasti z ponúkaných služieb. Práve táto špecializácia zabezpečuje vysokú odobornosť pre každú oblasť čo má rozhodne výrazný vplyv na vysokú kvalitu ponúkaných služieb.

Sme pripravený vás počúvať. Prosím, kontaktujte nás cez kontaktný formulár